Turner asiantuntijat postinumerolla:

Turner-myynti

Tämän aihealueen asiantuntijoita ei löydetty postinumerollasi. Ota yhteyttä täältä.

Tämän aihealueen asiantuntijoita ei löydetty postinumerollasi. Ota yhteyttä täältä.

Tämän aihealueen asiantuntijoita ei löydetty postinumerollasi. Ota yhteyttä täältä.

Tämän aihealueen asiantuntijoita ei löydetty postinumerollasi. Ota yhteyttä täältä.

Turner-lisäpalvelut

Ville Kinnunen

Turner Ovipalvelu Oy: Asennuspäällikkö

044 5639 845
ville.kinnunen@turner.fi

Nicholas Sorvari

Huoltomyyjä

044 730 3617
nicholas.sorvari@turner.fi

Lasse Mehtälä

Asennusjohtaja, Turner Door Oy ja Turner Group Oy

044 569 3987
lasse.mehtala@turner.fi

Turner henkilö

Valle Marjala

Työnjohto, Turner Huoltosopimukset, Turner Service Oy

050 406 4710
valle.marjala@turner.fi

Erik Sorvari

Autotallinovet, koko Suomi

044 5639 814
erik.sorvari@turner.fi

Mikko Myllylä

Autotallinovet, koko Suomi

050 4642 377
mikko.myllyla@turner.fi

Teemu Hietala

Verkkokauppa, Autotallinovet, koko Suomi

050 5900 974
teemu.hietala@turner.fi

Jukka Hilliaho

Teollisuusovet, koko Suomi

050 3532 361
jukka.hilliaho@turner.fi

Löydä lähin

Turner-asiantuntija


Vaihdetaanko teillekin uusi autotallinovi?

Pyydä ilmainen mitoitus!

Pyydä mitoitus