Turner asiantuntijat postinumerolla:

Turner-myynti

Tämän aihealueen asiantuntijoita ei löydetty postinumerollasi. Ota yhteyttä täältä.

Tämän aihealueen asiantuntijoita ei löydetty postinumerollasi. Ota yhteyttä täältä.

Tämän aihealueen asiantuntijoita ei löydetty postinumerollasi. Ota yhteyttä täältä.

Turner-lisäpalvelut

Ville Kinnunen

Asennuspäällikkö, autotallinovet remonttikohteet

044 5639 845
ville.kinnunen@turner.fi

Turner henkilö

Valle Marjala

Työnjohto, Turner Huoltosopimukset

050 406 4710
valle.marjala@turner.fi

Lasse Mehtälä

Asennusjohtaja, Turner Door Oy ja Turner Group Oy

044 569 3987
lasse.mehtala@turner.fi

Turner henkilö

Robert Kukko

Huoltosopimusmyyjä

0503105957
robert.kukko@turner.fi

Erik Sorvari

Autotallinovet, koko Suomi

044 5639 814
erik.sorvari@turner.fi

Mikko Myllylä

Autotallinovet, koko Suomi

050 4642 377
mikko.myllyla@turner.fi

Teemu Hietala

Verkkokauppa, Autotallinovet, koko Suomi

050 5900 974
teemu.hietala@turner.fi

Jukka Hilliaho

Teollisuusovet, koko Suomi

050 3532 361
jukka.hilliaho@turner.fi

Turner henkilö

Valle Marjala

Huoltosopimusasiakkaat, koko suomi

050 406 4710
valle.marjala@turner.fi

12kk koroton maksuaika

Pyydä rahoitusta!

Katso yhteystiedot

Vaihdetaanko teillekin uusi autotallinovi?

Pyydä ilmainen mitoitus!

Pyydä mitoitus

Ota yhteyttä

"*" näyttää pakolliset kentät

Aihe:
Nykyisten ovien tyyppi:
Rahoitus
Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.